.

.

За Asus Pegasus 3S Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на Pegasus3S Pegasus3 3 S X008 X 008

За Asus Pegasus 3S Калено Стакло Екран Заштитник 2.5 9h Безбедност Заштитен Филм на Pegasus3S Pegasus3 3 S

DEN 204.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот

Напомена : Пред да ги преземе со цел,plz потврдите што ги читаат сите пораки во детали и главната слика!Еве сега Повеќето Телефонот Има Криви раб На hd чисто стакло не е 3 D криви работ,тоа само може да ги Покрие Рамен Дел(Не Целосна Осигурување),Па Јасно Стакло Ќе Биде Samller,повеќето модел што треба да се стави ефект фото да се покаже во Врска со тоа!Ако ви се Грижи за тоа,plz не ги преземе со цел! Известување!!! Различните пакети на стакло дизајн ќе имаат некои различни , Но тоа не влијае на функцијата Опис на Производот- 1.Површината е анти-масло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти; 2.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, сплотени; 3.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло; 4.Површинска цврстина : површината има цврстина на 9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила. Алатка и копчињата не се сече; 5.Нежен допир : задниот дел од силна лепила, лесно да го инсталирате, и затоа не влијае на допир чувствителност на допир; 6.Експлозија-доказ, да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мал дел од остри, побезбеден отколку други производи од стакло; 7.Ултра-тенок стакло(T≈0.3 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура од 42 0. Производ Карактеристики

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Лесен за Инсталација
Бренд Име:
SZLHRSD
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Производи во категоријата