.

.

200pcs Професионални Сини Безбедност за Еднократна употреба Пластични Тетоважа Клип Кабелот Ракави Тетоважа Клип Кабелот Опфаќа Кеси Тетоважа Додатоци

200pcs Професионални Сини Безбедност за Еднократна употреба Пластични Тетоважа Клип Кабелот Ракави Тетоважа

DEN 530.00
DEN 623.52

Од стоката
Во магацинот

Вовед 1) Тетоважа Клип Кабелот ракавите се покријат клип мозок и да помогне во одржување на стерилна работна станица. 2) клип кабелот ракави работа со одење преку жица на кабелот, создавајќи бариера за крв, мастило и други нечисти глупости од добивање на жица. 3) да Има бариера метод за жица е од суштинско значење како што тоа е една од работите за време на тетоважа, кои ќе се движат наоколу и крстот contaminate други нешта околу вашата работна површина. 4) Користење на бариера како метод за својата клип кабелот ќе обезбеди заштита при работа во склопот на телото за големи области, особено назад парчиња. Исто така, овој производ ќе ви овозможи да се менуваат од една машина на друг без вкрстена контаминација. Спецификација * Состојба : Brand New * Материјал : Чисто сино полиетилен * Боја : Транспарентна Сина * Големина : 130*130mm * Кутија големина : 180*150*30мм * Количина : 200 PCS • Исклучително мала тежина материјал • Остане вашиот опрема чиста и безбедна • Голема за да се избегне контаминација со завиткување вашиот клип кабелот ракавите • Доаѓа во кутија со фармацевт отвор за лесно и се чисти пристап Пакетот вклучува 200pcs/кутија

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YILONG
Број На Модел На:
1002082-1
Производи во категоријата