.

.

3 Stlye 9*9*7.5 cm Кафена Хартија Рака Торта Кутии Фестивал Партија Хартија за Печење Кутија 100pcs/многу Бесплатен превозот

3 Stlye 9*9*7.5 cm Кафена Хартија Рака Торта Кутии Фестивал Партија Хартија за Печење Кутија 100pcs/многу Бесплатен

DEN 2448.00

Од стоката
Во магацинот


Материјал : 250g Картон
Големина на : 9*9*7.5 м
Answer : ___________________________ Note : запис или друга декорација на кутијата не се вклучуваат.
Answer : ___________________________ Note :

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
366987
Повод:
Свадба,Божиќ,Крштевки & Крштевањето,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Роденден
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
100pcs
Производи во категоријата