.

.

бесплатен превозот жените earring мода накит злато бамбус лисја зелени мушка pendant парична казна додатоци девојка подарок капка обетки D152

бесплатен превозот жените earring мода накит злато бамбус лисја зелени мушка pendant парична казна додатоци

DEN 240.00
DEN 281.76

Од стоката
Во магацинот


бесплатен превозот жените earring мода накит злато бамбус лисја зелени мушка pendant парична казна додатоци девојка подарок капка обетки D152 (1) Пакување : 100% Сосема Нов (2) Боја : Зелена (3) Тежина : Околу 5g (4) Големина : Околу 3,5 СМ (5) Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради variatins помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика. (6) ве Молиме имајте во предвид : Грешка од 3 mm или помалку е нормалниот опсег.Големината е само за референца,ве молиме да не се фокусира на тоа.

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
D152
is_customized:
No
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Опашот на бои
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
14k
Објектот:
Жените Се Откажат Обетки
боја:
Зелена
Големина:
About 3.5CM
Тежина:
About 5g
категорија:
жените обетки
припаѓаат:
Earring & Eardrop & Dangle Обетки
Стилот 1:
Убава,Секси,Мода
Стил 2:
Бисер Накит & Додатоци & Парична Казна Накит
Стилот 3:
Гроздобер & Ретро
Производи во категоријата