.

.

1pcs EB111 Добар квалитет 250v1000uf Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори 250v 1000uf Толеранција 20% големина 25x50MM

1pcs EB111 Добар квалитет 250v1000uf Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори 250v 1000uf Толеранција

DEN 189.60

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот
Висок Квалитет На Алуминиум Electrolytic Кондензатори
250v 1000uf големина : 25*50 MM
1000uf 250v
Напон - Номинална 250v Capacitance 1000uf Толеранција 20% Големина / Димензија 25 mm Висина - Седиште (Макс) 50 mm за Монтажа Тип Преку Дупка
НАШАТА СИЛНА И ТОПЛА ПОНУДА ЛИНИЈА :
Ние нудиме следниве производи од famousmanufacture : IC,модул,
дискретни,уреди,RFcomponentscomponents : отпорник,capacitor,кристал,реле
,напојување,трансформатор,конектори, итн.
Нашата Силна Линија

ПРОИЗВОДОТ УПОТРЕБА
Микропроцесори контрола коло, моќта конвертор, база на податоци на рс-пет 232
интерфејс кола, засилувачи, менаџмент на енергија, тајмер, counter (бројач на екранот коло,
multi-channel switcher, се префрлат и на напонот на следење, оптички предавателот,
притисок и сензор на температура,
безжични производи
Проверка пред испраќање
Совршен Пакет
По продажба на услуги

Таа е поголема од информацијата

Номинална Напон:
250V
Број На Модел На:
EB111
Температурата На Работа:
Стандард
Бренд Име:
ENLINCA
Пакет Тип:
преку дупка
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура:
Фиксна Capacitor
is_customized:
Yes
боја:
Светло Сива
Примена:
Општа Намена
Производи во категоријата