.

.

WEIMOSTAR Жените Велосипедизам Поставено Комплет Дише Брзо Сува Ropa Ciclismo Младите MTB Возење Велосипед Велосипед Дресови Велосипедизам Облека

WEIMOSTAR Жените Велосипедизам Поставено Комплет Дише Брзо Сува Ropa Ciclismo Младите MTB Возење Велосипед

DEN 1313.00
DEN 1582.08

Од стоката
Во магацинот


Политика На Враќање
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25days.
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации или ниска НСД резултати.2%
Наплата
Канада
Точка Пристигна Сооднос
4.
Повратните информации
Ние во голема мера го цениме вашата Позитивни повратни информации и 5-ѕвезда НСД,Ние ќе го прават истото за вас. На Сунѓерот подлога во внатрешноста на панталони за да се избегне лизгање надолу. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
3XL, XXL, XL, L, M, S
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CD1611.13.14-1
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Материјал:
Lycra
Бренд Име:
weimostar
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Патент Должина:
Целосна
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Тип:
Џерси Поставува
Сезоната:
Лето
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Производи во категоријата