.

.

ПРОДАЖБА Супер Долги 80 7-9mm Розова Барок природните Слатководни Бисер Ѓердани-nec5805

ПРОДАЖБА Супер Долги 80 7-9mm Розова Барок природните Слатководни Бисер Ѓердани-nec5805

DEN 1244.00
DEN 1727.52

Од стоката
Во магацинот

Ако сакате побрзо shpping метод,
ние нудиме ems , и други Изрази. Ако пакетот оштетување во текот на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот. Ние ќе се потрудиме да ви помогне при увоз на стоки.
За нас
Ова е мојата нова продавница и јас високо ценети секој клиент кој доаѓа и посети нас. Можете да нè контактирате за точната сума ако не сте сигурни на превозот надомест за вашата земја. Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа.
-Ние сме разумни и ќе работат напорно за решавање на прашања праведно. Стандардната превозот метод е воздухот пошта која нема царинската проблеми во повеќето пати. Вашата поддршка значи многу за нас.
Ако ви треба замена, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда. Ако не сте сигурни за вашата земја услуга, ве молиме љубезно ме контактирате за повеќе информации.
За други враќање прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.
-Ако не сте среќни поради некоја причина, ве молиме ни e-mail пред да замине negativ e повратни информации. Ќе може да ми даде порака за било каков проблем и
Повратни Информации Политика :
-Ние не вредност на нашите клиенти и да сакате да бидете задоволни. Ви благодариме за вниманието. Што е потребно за 7-20 денови за воздухопловната да пристигне во САД,велика БРИТАНИЈА,Канада, и повеќето Европски земји, но тоа ќе потрае 20-50 дена да Јужна Америка е клиенти.
-Позитивни Повратни информации Ќе Бидат Оставени По Добивањето Повратни информации од Купувачот.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ААА
Метали Тип:
Никој
Pendant Големина:
cm
Функција:
Расположение Tracker
Бисер Форма:
Nearround
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Компатибилност:
Андроид
is_customized:
Yes
Производи во категоријата