.

.

Оригиналниот Крстот Луксузни Був Дрво Телефон Случај За Apple iPhone 6 6s 8 Дрвени Покрие Мобилни iPhoneX Случаи Компас Гроздобер

Оригиналниот Крстот Луксузни Був Дрво Телефон Случај За Apple iPhone 6 6s 8 Дрвени Покрие Мобилни iPhoneX Случаи

DEN 383.52

Од стоката
Во магацинот

Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Оригиналниот Крстот Луксузни Був Дрво Телефон Случај За Apple i Phone6 6s 8 Дрвени Покрие Мобилни i Phone X Случаи Компас Гроздобер
За ПЛАЌАЊЕ
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Предметите ќе бидат испратени во светот со Кина пост или aliexpress пост воздух mail услугата. Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", со ниска вредност. Сите производи ќе се испрати во 3-7 дена по добивањето на исплата информации. Љубезно ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате пред превозот ако сакате да брод од страна на UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ или ЕМС!
3. Тоа ќе бидат високо ценети ако ни даде 5 ѕвездички и ни остави Позитивен Фидбек на alibaba по одличен бизнис.
За Превозот :
1. Можеби тоа не е работен во некои земји со различни тарифни правила,и, исто така, било увозни давачки или такси се на купувачот на сметка.
Без Данок Решение
Ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со пониска вредност за да ви помогне да се избегне увоз доход, но тоа не значи вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката.
За Повратни Информации :
1. Ви благодариме за разбирањето!
Ако имате било какви прашања или треба било каква помош, pls се чувствуваат слободни да не контактирате! Оставајќи ни порака на Aliexpress Трговија со датотеки, или e-mail на нас, ние ќе им даде брз одговор!
. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
за iPhone 6 6S, за iPhone 8, за iPhone X
Бренд Име:
Rejaski
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6,iPhone X,iPhone 8,iPhone 6s
дизајн:
Спортски,Животно,Геометриски
Големина:
4.7inch 4.7 5.8inch 5.8
Карактеристики:
PC+дрво
Производи во категоријата