.

.

Галоп коњ канцеларија ѕид насликани на платно постер 36x 24 20 x 13 Оркестарот -26

Галоп коњ канцеларија ѕид насликани на платно постер 36x 24 20 x 13 Оркестарот -26

DEN 218.00
DEN 419.04

Од стоката
Во магацинот

Материјал : Tecido де Lona де Арте
(aproximadamente о tamanho : 20" x 13" atly tamanho : 50x33 см)
(aproximadamente о tamanho : 36" x 24" atly tamanho : 90x60 cm) ве молиме контактирајте со нас ако сакате обичај постер печатење servic опис
правец Рапер Ѕвезда на Музика Постер Ткаенина Постер беше Отпечатен на Висок Квалитет на Платно Ткаенина . Зошто ние треба да се купи со нас? 1. ние користиме високо квалитетни инјектираат мастило и инјектираат професионални печатач за печатење на постери 2. ние користиме Високо квалитетни свила крпа за печатење на плакати
3. ние нудиме висок квалитет постери по Најдобра Цена. прилагодено печатење услуга прилагодите на Печатење е Достапна, ние може да се направи на сите Сопствени Фото Постер Големини сакате. Plx "Прашајте го продавачот прашање" да не контактирате, и го испрати на сопствени висока резолуција на сликата за нас. ве молиме посетете ја нашата продавница и кликнете на custom печати список за купување. плаќање
amostra
ве молиме да се види внимателно. Нашите светлината постер и бои сатурација се со висок квалитет, бидејќи ние користиме високо квалитетни крпа, мастило, и инјектираат професионални печатач.
(примерок подолу : led фото снимајте светилка без блиц)
Овој постер е ново и тоа никогаш нема да се појави. Тоа ќе биде свиткан и да се транспортираат во пластична цевка, тоа е, исто така, се сочувани и заштитени
Пакувањето на производот екранот

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
20x13, 36x24
Бренд Име:
YUPOTOME
Предмети:
Животните
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Медиум:
Акварел
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Материјал:
ткаенина ткаенина
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Производи во категоријата