.

.

Meotina Жените Сандали Блок Потпетици Дама Партија Чевли Сјајот Високи Потпетици Летни Чевли Ѕиркаат Пети Тока Злато 2018 Нова Голема Големина 33-43

Meotina Жените Сандали Блок Потпетици Дама Партија Чевли Сјајот Високи Потпетици Летни Чевли Ѕиркаат Пети Тока

DEN 1151.00
DEN 2213.28

Од стоката
Во магацинот


Може да се Види на Чевли Видео на Компјутер
Meotina Жените Сандали Блок Потпетици Дама Партија Чевли Сјајот Високи Потпетици Летни Чевли Ѕиркаат Пети Тока Злато 2018 Нова Голема Големина 33-43

Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Бренд Име:
Meotina
Шаблон Тип:
Цврста
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
bling
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Сандала Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
Синтетички
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Повод:
Партија
Број На Модел На:
2018 сандали 358
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Плоштад пета
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
НИ Големина:
3 4 5 6 6.5 7.5 8.5 9 9.5 10 10.5
Големина:
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Пета:
Оптоварување Потпетици Сандали
Чевли:
жените сандали
Сезоната:
Лето Есен Пролет
боја:
Злато Сребро Црвено Црн
Пета Висина:
6 cm
Функција:
жените сандали 2018
Chaussure Femme:
Буци Пета сандали жени
Zapatos Mujer:
лето високи потпетици
Производи во категоријата