.

.

Beadle монистра енергија лава-рок рака string хривнија FANGY17072002

Beadle монистра енергија лава-рок рака string хривнија FANGY17072002

DEN 98.40

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
FY
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Алуминиум Легура
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
FANGY17072002
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Никој
Производи во категоријата