.

.

Witblue Нови За 7 Irbis TZ790 TZ 790 3G Таблет на Допир Екран на Допир Панел Digitizer Стакло Замена на Сензор

Witblue Нови За 7 Irbis TZ790 TZ 790 3G Таблет на Допир Екран на Допир Панел Digitizer Стакло Замена на Сензор

DEN 575.52

Од стоката
Во магацинот


Како екранот на допир може да има различни екран на допир панел верзија за истата таблета модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.
Пакет : 1 PCs/многу екран на допир
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика на еден, нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, ние испрати по случаен избор. но, оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато. ако не можете да ги прифатат овие, ве молиме да не купи.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
Број На Модел На:
За Irbis TZ790 TZ 790 3G екран осетлив на допир
Производи во категоријата