.

.

Мода Печати Кошула за Жените Bazin Riche Африкански Возбудува Ракав коса црта Вратот Кошула Облека Традиционалните Африкански Облека WY3028

Мода Печати Кошула за Жените Bazin Riche Африкански Возбудува Ракав коса црта Вратот Кошула Облека Традиционалните

DEN 2073.12

Од стоката
Во магацинот


Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како можам да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
За Повратни Информации
Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, pls се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. ние негува секој искрен и искрено купувачот.Се надеваме дека нашите долгорочна соработка.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Тип На Објект:
Африка Облека
Тип:
Dashiki
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WY3028
Материјал:
Памук
Бренд Име:
ORIENTAR
Тип На Објект:
Африкански Облека
Ткаенини:
Восок/Batik
Декорација:
Крпеница
Посебни Употреба:
традиционалните африкански облека
Тип:
Dashiki
is_customized:
Yes
се Обидел:
Yes
Стил:
Свадба/Партија Фустани
Големина:
M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL,6XL
Производи во категоријата