.

.

Голема Промоција Грандиозна Шарм Redgarnet Зелена Topaz925 Sterling Silver НОВИ Dangle Обетки За Жени 2 Инчен TK14

Голема Промоција Грандиозна Шарм Redgarnet Зелена Topaz925 Sterling Silver НОВИ Dangle Обетки За Жени 2 Инчен

DEN 598.00
DEN 729.60

Од стоката
Во магацинот


Голема Промоција Грандиозна Шарм Црвено гранат Зелени Палми 925 Sterling Silver НОВИ Dangle Обетки За Жени 2 Инчен TK14

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Зелена, Црвена
Бренд Име:
HERMOSA
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
TK14
is_customized:
No
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Камен:
Топаз,Гранат
боја:
Зелена,Црвена
Тежина:
58CT
Должина:
47mm
Камен големина:
13X13mm
Производи во категоријата