.

.

Новиот Морски Риболов hummer Мамка 1PCS 120mm/23g Saltwater Риболов Мами Риболов Справи Достапни hummer Мами Мека

Новиот Морски Риболов hummer Мамка 1PCS 120mm/23g Saltwater Риболов Мами Риболов Справи Достапни hummer Мами

DEN 452.00
DEN 903.36

Од стоката
Во магацинот


Огромен Морски Риболов hummer Мамка 1 PCS 120mm/23g Saltwater Риболов Мами Риболов Справи Достапни hummer Мами Мека

Таа е поголема од информацијата

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
EMMROD
Број На Модел На:
hummer Мамка
категорија:
Seawater Риболов Мамка
Производи во категоријата