.

.

OkeyTech за BMW Серија 3 5 7 E38 E39 E36 Z3 Z4 Z8 X3 Х5 Гума Клучните Рампа Автомобил Копче Школка Покрие Случај Фоб Поправка 3 Копчето Подлога за BMW

OkeyTech за BMW Серија 3 5 7 E38 E39 E36 Z3 Z4 Z8 X3 Х5 Гума Клучните Рампа Автомобил Копче Школка Покрие Случај

DEN 31.00
DEN 40.80

Од стоката
Во магацинот


Опис 1.Пластичните делови се собраа без празнини, која е поврзана со сплит линија и изгледа многу совршен. 2.Капакот е изработен од ABS материјал, површината со висока цврстина, добра хемиска отпорност, топлина и на корозија и на влијанието на сила. 3.Не постои никаква флеш брус на капакот, површината е многу рамен и убав. 4.Клучот сечилото е направен од бакар и обработени од страна на вакуум топлина. Станува се повеќе еластични и лесно да го исечете. 5.Сите наши производи се без лого. Важна Напомена : 1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. 2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. 3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите. 1* Копчиња Гумена Подлога

Таа е поголема од информацијата

R/C Функција:
без
Другиот Дел Број:
BMW Клучните Рампа
Материјал Тип:
BMW Клучните Рампа
Прилагодување:
Yes
Производителот Дел Број:
BMW Клучните Рампа
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
BMW Клучните Рампа
Бренд Име:
OkeyTech
Производ Numble:
BM-KS29 BM-KS29A
Име:
за BMW клучните рампа
Копче:
3 Копче
Вклучуваат:
1 Парче
Одговара:
за BMW Серија 3 5 7 E38 E39 E36 Z3 Z4 Z8 X3 Х5
трговија на големо и на мало:
Ако сте веледрогерија, ние сме вашиот најдобар избор
Пакет:
Пена Торба
производство на:
Имаме Фабрика
боја:
Пинк Purplr
квалитет:
Висок квалитет
Производи во категоријата