.

.

3D Бор Ореви форма Торта Силиконски Калап Мус Мувла Пудинг Чоколадо Пусти Десерт, Торта, Печење Послужавник DIY Торта Алатки

3D Бор Ореви форма Торта Силиконски Калап Мус Мувла Пудинг Чоколадо Пусти Десерт, Торта, Печење Послужавник

DEN 335.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Непристојни Слика:
No
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
BenRussell
Број На Модел На:
Кифла Печење Првенство Мувла
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Производи во категоријата