.

.

Dwayne нов стил на жените кристал сандали водоотпорен платформа супер високи потпетици 15cm висока ноќен клуб секси кристал сандали

Dwayne нов стил на жените кристал сандали водоотпорен платформа супер високи потпетици 15cm висока ноќен клуб

DEN 1383.00
DEN 2064.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
Свила
Insole Материјал:
PU
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака
Горниот Материјал:
Свила
Моден Елемент:
Кристално
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Чипка-Up
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Платформа Висина:
5-7cm
Шаблон Тип:
Граничи
Пета Тип:
Чуден Стил
Стил:
Секси
Број На Модел На:
gyjfdsd
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
Dwayne
Outsole Материјал:
Гума
Производи во категоријата