.

.

Цвет круг и месечината форма капка обетки Жените earring Гроздобер накит Бохемски обетки Boho шик Обетки за жени

Цвет круг и месечината форма капка обетки Жените earring Гроздобер накит Бохемски обетки Boho шик Обетки за

DEN 86.00
DEN 122.88

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Мис Zoe
Број На Модел На:
EH241
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина (Копно)
Стил:
Класичен; Романтични ;Трендовски
превозот:
Цел>$5 со следење на број
експрес:
Цел>$150 слободни express
Производи во категоријата