.

.

симулација спиење мачка тешко моделот на проп големи 25x20cm furs мачка ,дома декорација играчка подарок s1511

симулација спиење мачка тешко моделот на проп големи 25x20cm furs мачка ,дома декорација играчка подарок s1511

DEN 1272.00
DEN 2399.52

Од стоката
Во магацинот

објектот е околу 25см играчка, едно парче.
ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница :

опис :
Материјал : внатрешната структура пластични садови надвор структура furs вистински објект слики во прилог , се следниве : големината прашање :
поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 1-2 см се измери разликата. боја проблем :
тоа може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја reflaction во мониторот, осветлување, позадина, итн. превозот начин :
ние брод на сите објекти со следење на број ,можете да видите на превозот staus на соодветниот веб-сајт .
ако сте препродавач, сакате да го купи најголемиот дел, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена .

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
Други
Пол:
Унисекс
Материјал:
Polyacryl
Животни:
Мачки
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
како опис
Тема:
Играчка
Тип:
animal модел
Форма:
Животните
Пополнување:
пластични&пердуви
Производи во категоријата