.

.

Beibehang Сопствена Позадина Олеснување Цвет Атмосфера Естетски Транспарентен Цвет Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина 3d Позадина

Beibehang Сопствена Позадина Олеснување Цвет Атмосфера Естетски Транспарентен Цвет Дневна Соба и Спална соба

DEN 720.00
DEN 960.00

Од стоката
Во магацинот

3 S quare метри = 3pcs . Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина). Ако не сте добиле нашиот одговор, ве молиме да ја препратите на вашите e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ви благодариме, ве молиме да се разгледа добро : Ние не сме одговорни за било увозни давачки, но обично ние може да го прогласам за пониска вредност да ви помогне да се намали, па дури и не доход. Потоа, целата модел е направен од 7 метри квадратни.

Таа е поголема од информацијата

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Производи во категоријата