.

.

Моден Бренд Жакард Ткаат Вино Црвено Флорални 7cm Врски за Мажи Свадба Вратоврска Партија corbatas hombre Бизнис Mens Додатоци

Моден Бренд Жакард Ткаат Вино Црвено Флорални 7cm Врски за Мажи Свадба Вратоврска Партија corbatas hombre Бизнис

DEN 610.00
DEN 1017.12

Од стоката
Во магацинот


Моден Бренд Жакард Ткаат Вино Црвено Флорални 7cm Врски за Мажи Свадба Вратоврска Партија corbatas hombre Бизнис Mens Додатоци
*Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кој е бесплатен превозот во следниве земји : Велика Британија; Австралија; Италија; Малезија; Русија; Нов Зеланд; Јапонија; Тајланд; Ирска; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија;Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Врски
Материјал:
Полиестер,Микрофибер
Стил:
Моден
Бренд Име:
Evanhome
Број На Модел На:
SFFZ-L7179
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Флорални
боја:
Морнарско Сина
Повод:
Свадба, забава, ангажираност, канцеларија фустан
Производи во категоријата