.

.

22pcs/многу Сопствени Легендата На Zelda Картичка Ознака Податоци NFC Игра Картички Марио 20 Срцето на Дивиот Волк картичка детски играчки Роденден подароци

22pcs/многу Сопствени Легендата На Zelda Картичка Ознака Податоци NFC Игра Картички Марио 20 Срцето на Дивиот

DEN 684.00
DEN 1199.04

Од стоката
Во магацинот

Добиете кул во играта бенефиции со amib додатоци! Може да се добие нова облека, моќ-up прозорци, или други забавни бонуси. (Што има иста функција како оригиналниот amib кукла) Големина : Zelda(Здив на Диви) - 18pcs Стандард Картичка : 3.3 * 2.1 инчи Zelda(Здив на Диви) - 18pcs Мини Картичка : 1.2 * 0.8 инчи Zelda(Здив на Диви) - 22 компјутери Стандард Картичка : 3.3 * 2.1 инчи Zelda(Здив на Диви) - 22pcs Мини Картичка : 1.2 * 0.8 22 инчи картички повтори 4 листови Бр 20 (REVALI) = Број 3 (Линк - Skyward Меч) Број 21 (DARUK) = Број 9 (Zelda) Број 22 (URBOSA) = Број 10 (Чувар) На бројот на картичката на горенаведените четири е нова фигура и внатрешните податоци за Број 19 = Број 2 Број 20 = Број 3 Број 21 = Број 9 Број 22 = Број 10 NFC Amib картички за Swh и Wii U : 100% ТЕСТИРАНО и 100% да се ГАРАНТИРА.Овие картички работа само како на amib и сите картички, ќе ви даде во игра менувач и дневни предмети. Не overpay за вашиот amib ако сите Сакате да се дневните награди, одат со картичка, наместо! Картичката е со иста големина како визит-картичка, па можете да ламинатни или стави во ракав да се носите со вас. Како да се користи во дивината здив : 1Заврши првиот Храм предизвик 2Притиснете ""+"" дното на играта,изберете ""систем-options"" 3Поставите amib опција во ""користите amib"" 4Стави ја картичката на правото стап"

Таа е поголема од информацијата

боја:
18pcs, 22pcs
Возраст Опсег:
> 14 Години,> 6 години,> 8 години,12-15 Години,8-11 Години,> 3 години,5-7 Години,Grownups
Број На Модел На:
F118
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Предупредување:
Забранети за деца под 3 години да се игра
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Бренд Име:
CORDAZLE
Mfg Серија Број:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Тип На Објект:
Игра Колекција Картичка
Пол:
Унисекс
Кукли Тип:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Големина:
8cm
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Димензии:
8cm
Производи во категоријата