.

.

1pcs AT777 Добар квалитет 100v2200uf Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори 100v 2200uf Толеранција 20% големина 25x40MM

1pcs AT777 Добар квалитет 100v2200uf Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори 100v 2200uf Толеранција

DEN 141.60

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот
Висок Квалитет На Алуминиум Electrolytic Кондензатори
100v 2200uf големина : 25*40 MM
2200uf 100v
Напон - Номинална 100v Capacitance 2200uf Толеранција 20% Големина / Димензија 25 mm Висина - Седиште (Макс) 40 mm за Монтажа Тип Преку Дупка
НАШАТА СИЛНА И ТОПЛА ПОНУДА ЛИНИЈА :
Ние нудиме следниве производи од famousmanufacture : IC,модул,
дискретни,уреди,RFcomponentscomponents : отпорник,capacitor,кристал,реле
,напојување,трансформатор,конектори, итн.
Нашата Силна Линија

ПРОИЗВОДОТ УПОТРЕБА
Микропроцесори контрола коло, моќта конвертор, база на податоци на рс-пет 232
интерфејс кола, засилувачи, менаџмент на енергија, тајмер, counter (бројач на екранот коло,
multi-channel switcher, се префрлат и на напонот на следење, оптички предавателот,
притисок и сензор на температура,
безжични производи
Проверка пред испраќање
Совршен Пакет
По продажба на услуги

Таа е поголема од информацијата

Температурата На Работа:
Стандард
Бренд Име:
ENLINCA
Пакет Тип:
преку дупка
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Број На Модел На:
AT777
Структура:
Фиксна Capacitor
Номинална Напон:
100v
is_customized:
Yes
боја:
Светло Сива
Примена:
Општа Намена
Производи во категоријата