.

.

2018 Т-Маица Лето Мода Dabbing Боксер Најновите Мажите Смешно Т Кошули Dabbing Еднорог/T/Зебра/Панда Блузи Хип Хоп Tee Печатење

2018 Т-Маица Лето Мода Dabbing Боксер Најновите Мажите Смешно Т Кошули Dabbing Еднорог/T/Зебра/Панда Блузи

DEN 153.60

Од стоката
Во магацинот

2018 Т-Маица Лето Мода Dabbing Боксер Најновите Мажите Смешно Т Кошули Dabbing Еднорог/T/Зебра/Панда Блузи Хип Хоп Tee Печатење
Информации За Производот
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : Како што е прикажано
Големина : S M L XL XXL XXXL
Pls изберете ја вашата големина база на табелата подолу :
(±1-2cm се разликува поради прирачник за мерење)

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Кратки Ракави
Материјал:
Модални,Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
NIANJEEP
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Блузи Тип:
Tees
Sleeve Стил :
Кратко Sleeve
Стил:
Повик
Повик:
tshirt мажи
Блузи & Tees:
машка облека
Т-маица:
3D Печатење т кошула
адвокатско т кошули мода 2018:
Мажите Хип Поп Панк Tshirts
Обичните Памучни маици:
Пролет лето Есен
Производи во категоријата