.

.

40 Компјутери Малку забава луѓе Налепница за Лаптоп Телефон Багаж Skateboad Автомобил Stying Велосипеди Мотоцикл Графити Decal Хартија Налепници

40 Компјутери Малку забава луѓе Налепница за Лаптоп Телефон Багаж Skateboad Автомобил Stying Велосипеди Мотоцикл

DEN 162.00
DEN 216.00

Од стоката
Во магацинот

Спецификација : 40 компјутери Големина : 2 CM-5 CM Материјал : Хартија

Таа е поголема од информацијата

Обликот:
Налепници
Возраст:
>6 години,>3 години,8 години
Бренд Име:
BLINGIRD
Материјал:
Хартија
Големина:
2CM-5CM
Број На Модел На:
A1
Производи во категоријата