.

.

lapis камен Кула синџир Етничка Ѓердан Жените Подароци Монистра Заврши Камења Топки периметар 48cm clavicle ѓердан жени

lapis камен Кула синџир Етничка Ѓердан Жените Подароци Монистра Заврши Камења Топки периметар 48cm clavicle

DEN 1075.00
DEN 1536.00

Од стоката
Во магацинот


lapis камен Кула синџир Етничка Ѓердан Подароци Жени, Девојки Монистра Заврши Камења Топки периметар 48cm clavicle Ѓердан монистра
монистра дијаметар : 6-12mm materialien : Сина lapis
ТРЕБА ДА СЕ КУПИ ЗА ДА ЈА ВИДИТЕ - 1. Повратни информации ве молиме да ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, тоа е многу важно за нас. ви благодариме. пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни овозможи со можност да го решите вашиот проблем. ние веруваме дека сите конфликти може да се реши со меѓусебна спогодба. ние ќе направиме максимални напори да се реши проблемот. ви благодариме. 2. Она што можам да направам кога ќе се купи заштита, времето истекува? ако купувате заштита на времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да се прошири оваа. па вашите пари нема да одат на моја сметка. 3. Фотографија Објект 100% вистински фотографии.. Фотографиите Се Сите Околу 100% субјект влезе во нашата продавница. ве молиме во вид преовладуваат .. разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, ве молиме да преовладуваат во вид. ако имате било какви прашања, ве молиме падна слободно да контактирате со нас. ви благодариме!

Таа е поголема од информацијата

Должина:
48cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ТРОШНИТЕ
Бренд Име:
Haprose
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Pendant Големина:
no
Сертификат Број:
PZ17081238
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Главниот Камен:
Lapis
Обликотшема:
Круг
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
QJSTL01
Метали Тип:
Никој
Повод:
Годишнина
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
боја:
сина lapis
Број На Модел На:
QJSTL01
Тежина:
120g/pc
Материјал:
природни ахат
Монистра Дијаметар:
6mm/8мм/10мм
аллах монистра:
rosary молитва монистра
Природен камен молитва монистра:
Исламската муслимански tasbih
кориснички:
Yes
Производи во категоријата