.

.

30CM*30CM дневна соба и спалната соба на децата мека загатка комбинација мат магијата коцка лизга-отпорни тепих бебе деца качување килим

30CM*30CM дневна соба и спалната соба на децата мека загатка комбинација мат магијата коцка лизга-отпорни тепих

DEN 1939.00
DEN 2693.28

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот
1 Големина : 30cm*30cm , 20piece
2 Материјал : Кашмир ткаенини
3 Дното : ЕВА
4 Рака мие
5 некои имаат лебди пената, ве молиме нежно пат, тоа ќе биде во ред.
Превозот и испорака ние обезбеди бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт, Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу. Кога ќе го добиете производот, ако се чувствувате имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво наместо директен коментари, што ќе обезбеди ефективно решение. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!

Таа е поголема од информацијата

Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Употреба:
Спалната Соба,Молитва,Дома
Техника:
Nonwoven
Стил:
Обична
Декорација Стил:
Модел
Број На Модел На:
0829002
Шаблон Тип:
Цврста
Место:
Салон
Обликот:
Плоштад
Начини на Продажба:
1pcs
Материјал:
Други
дизајн:
Други
Производи во категоријата