.

.

7-8мм Бела Слатководни Образован Бисер Хривнија Ѓердан Обетки Сет

7-8мм Бела Слатководни Образован Бисер Хривнија Ѓердан Обетки Сет

DEN 518.00
DEN 719.52

Од стоката
Во магацинот

Ако сте го купиле во несоодветна состојба,ве молиме ИМАЈТЕ во предвид дека на превозот и ракувањето надоместокот нема да се вратат, сите се врати превозот надомест треба да се плати од страна на купувачот.
Дополнителна Проверка На Настава
Ние секогаш се обидуваме се потрудиме за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. Ако сакате побрзо shpping метод,
ние нудиме ems , и други Изрази.
jewerly не кутија
Превозот
1.
За нас
Ова е мојата нова продавница и јас високо ценети секој клиент кој доаѓа и посети нас. Ако не сте сигурни за вашата земја услуга, ве молиме љубезно ме контактирате за повеќе информации. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот.
-Ние сме разумни и ќе работат напорно за решавање на прашања праведно. Со цел да се избегне каква било несреќа, што се предлагаат да се запознаат вашата локална царина и владини прописи пред да купите. Можете да нè контактирате за точната сума ако не сте сигурни на превозот надомест за вашата земја. Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа. Вашата поддршка значи многу за нас. Ќе може да ми даде порака за било каков проблем и
Повратни Информации Политика :
-Ние не вредност на нашите клиенти и да сакате да бидете задоволни.
Прифаќаме САМО враќање на оригиналниот пакет. Стандардната превозот метод е воздухот пошта која нема царинската проблеми во повеќето пати. и ако купувачот се инсистира на враќање, по нашите технички инженер проверуваат примената враќање е без никакви квалитет проблем,сите бесплатно е и на купувачот и трошок. Тогаш контактирајте со нас веднаш. Во повеќето случаи , не постои обврска се плаќа на сите.
За други враќање прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Унисекс,Жени,љубовници'
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ААА
Метали Тип:
Никој
Повод:
Партија
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
is_customized:
Yes
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Производи во категоријата