.

.

Бренд RUBU нова пролет лето ЖЕНИТЕ Chiffon шорцеви нерегуларни culottes широк нога шорцеви корејски лажна две culottes плима

Бренд RUBU нова пролет лето ЖЕНИТЕ Chiffon шорцеви нерегуларни culottes широк нога шорцеви корејски лажна две

DEN 1008.00

Од стоката
Во магацинот

Ние не Гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. ______________________________________________________________________ Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Имаме стабилен парк, одлични производи, најдобар квалитет на услуга, брза испорака, сакан од многу клиенти. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во 7days од вашиот приемот на предмети за било каква причина. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Бродот на Јужна Америка, Средна-Easr, Исток Евра, Afruca околу 20-35 работни дена.Бродот да RU треба 35-90 работни дена. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Декорација:
Џебови
Бренд Име:
RUBU
Материјал:
памук,chiffon
Стил:
Јапонија Стил
Број На Модел На:
KUS0032
Панталона Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Chiffon
Затворање Тип:
Патент Летаат
Одговара Тип:
Лабава
Шаблон Тип:
Животните
Половината Тип:
Средината
боја:
Бело Црвено Црн
Големина:
S,M,L,XL
Производи во категоријата