.

.

памук Мажите Безбедност Лигавче комбинезон машка работна облека Машки инструментално outerwear jumpsuit Машки Работа Носат униформи 071704

памук Мажите Безбедност Лигавче комбинезон машка работна облека Машки инструментално outerwear jumpsuit

DEN 1680.00
DEN 2400.00

Од стоката
Во магацинот


100% памук Мажите Безбедност Лигавче комбинезон машка работна облека Машки инструментално outerwear jumpsuit Машки Работа Носат униформи 071704
Безбедност облека Мажите 's Работа облека Заштита Маскирани комбинезон работна облека, Заштитна облека боја прашина бродоградилиште windproof
Големина на информации (висина, cm) : S=160cm,M=165cm,L=170cm,XL=175cm,2 XL=180cm,3 XL=185cm
Ова одговара на нормална телесна големина може да биде. Прекумерна тежина новак изборниот законик, ако не е сигурен, ве молиме да се консултирате со нас
Памучна ткаенина ќе се намали, па изми ќе биде помал, е нормален сцена
За прилагодување, ве молиме контактирајте со клиентите

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Број На Модел На:
071704
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Лабава
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Средината
Половината Големина(во инчи):
2-3
Материјал:
Памук
Панталона Стил:
комбинезони
Производи во категоријата