.

.

Stonering 1400Mah батеријата за iu1 MTK6572 dual-core паметни телефон

Stonering 1400Mah батеријата за iu1 MTK6572 dual-core паметни телефон

DEN 503.04

Од стоката
Во магацинот


Тип : Општ Резервни Клетка : Литиум Јонска Напон : 3.7 V Капацитет : 1400m Ah батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво на Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица) Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот. Пакет се вклучени 1* батеријата 1400 Mah замена на батеријата за inew u1 MTK6572 dual-core паметни телефон

Таа е поголема од информацијата

Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Бренд Име:
stonering
Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
U1
Компатибилен Модел:
јас НОВИ U1
Капацитет:
1400mAh
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Производи во категоријата