.

.

Моден Кадифен Бебе Rattles Музика Pendant Бел Играчка Виси Кревет Шетач Безбедност Девојки Кукли За Деца Детска Роденденски Подарок

Моден Кадифен Бебе Rattles Музика Pendant Бел Играчка Виси Кревет Шетач Безбедност Девојки Кукли За Деца Детска

DEN 358.08

Од стоката
Во магацинот


Детали За Производот
Име на производ : Месечината Музика Pendant Бел Играчки
Материјал : Кадифен
Фил : PP памук
Функции : Ова Месечината животинско музика повлекува ѕвона го користите супер меки краток кадифен како ткаенина, полни со вештачки полиестер влакна (PP памук). Нашите производи се дизајнирани од точка на гледање на ергономија и се дизајнирани специјално за новородените бебиња. Тие можат да играат добро улогата во бебе расправа, алчни, и сетила, овозможувајќи им на бебињата да го развијат нивното чувство на интелигенција од рана возраст.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Број На Модел На:
VLB-9
Бренд Име:
VFQCH
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Тип:
Мали Pendant
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Животни:
слон
Возраст Опсег:
13-24 Месеци
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Форма:
Ѕвезда/Месечината/Sun
Материјал:
Кадифен
Животни:
Слон,Мајмун,Крава
Функција:
Музика, Мека.
Функции:
Висат Кревет /Шетач, Придружуваат бебе
Производи во категоријата