.

.

нови 100 мм леќа плоча за Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM Главниот Одбор PCB Монтажа Замена Поправка Дел

нови 100 мм леќа плоча за Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM Главниот Одбор PCB Монтажа Замена Поправка Дел

DEN 5276.16

Од стоката
Во магацинот

Опис на производот Топло прашува : 1. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. 2 : бидејќи на дигитални додатоци, количина е премногу, сите не успеа да го испратите, драги во нашата продавница не го најде производот што треба, ве молиме контактирајте со сервисот. Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.Ние ќе брод надвор од објект од Експрес, и превозот време е 3-4 дена.) Пакет Големина : x 15cm 13cm x 10cm (5. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. 3 : нашата продавница продава одржување класа прибор за одржување и технички персонал, пред купување, ве молиме да се утврди за да купат добра камера симптоми, 4. 7 : Производи испрати по купувачи, ве молиме бидете сигурни да се внимателно ги следиме на информации за превоз, во навремено со единствен број на локални поштенски истраги, да не предизвикаат непотребно оштетување. фабриката ПРАТКАТА 1.Треба да постои прекумерен задоцнување во превозот ние ќе ве известиме побрзо. ПЛАЌАЊЕ 1.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа од приемот на плаќање.Изберете најзгодно за вас ! Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија.Ние сме среќни да помогнеме. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 5 работни дена од денот на купување.

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за canon
Компатибилен Камера Стил:
mirrorless камери
Број На Модел На:
EF 100mm f/2.8
Производи во категоријата