.

.

AriesLibra Природата-7 Помине Уметност Печат Плоча Overprint Шема Помине Уметност Печат Образец Слика Плоча Матрицата за УВ Гел полски

AriesLibra Природата-7 Помине Уметност Печат Плоча Overprint Шема Помине Уметност Печат Образец Слика Плоча

DEN 144.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот


КАРАКТЕРИСТИКИ :
- Плочи Големина : 7*8 см
- Плочи Тежина : 18g/pc
- Функција : Користете ги со лак за да креативни нови дизајни
ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА :
- 1pc плочи
Answer : ___________________________ NOTE :
- Поради различни лак квалитет,некои лак не е погоден за печат.Па ве молиме распрашајте се за вашето разбирање.
Ако талкаат повеќе производи,ве молиме да кликнете

Answer : ___________________________ NOTE :
- Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
- Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ :
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
ПРЕВОЗОТ :
- Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
- Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "Кина Пост Воздух Mail"или"HK Пост Воздух Mail"(≤ 2 кг),"ЕМС"или"DHL"
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
ПОВРАТНИ информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Дефиниција
Големина:
7x8cm
Шаблон Тип:
Печат
Тежина:
18g
Количина:
1pc
Бренд Име:
AriesLibra
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Помине Уметност
Име на производ:
Природата-7 Печат Плоча
Тип:
Помине Уметност Обрасци
Објектот:
матрицата за нокти
Употреба:
печат модел
печат плоча:
ноктите печат
ноктите печат плочи:
ноктите печат
Производи во категоријата