.

.

93570-2D300 Пред Лево Електрични Господар Моќ Прозорецот се Префрлите на Контрола 93570-2D000 93570-2D100 За Hyundai Elantra 01-06

93570-2D300 Пред Лево Електрични Господар Моќ Прозорецот се Префрлите на Контрола 93570-2D000 93570-2D100 За

DEN 772.00
DEN 1152.00

Од стоката
Во магацинот


Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу !
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
1. Ви благодарам многу за изборот на AIKAEN , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

Таа е поголема од информацијата

Hyundai Модел:
Elantra
Elantra-Година:
2001,2004,2006,2002,2005,2003
Година:
01-06
Објектот Ширина:
3cm
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Име На Модел:
93570-2D000
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Прозорецот Контрола Префрлате
Објектот Тежина:
0.3kg
Производи во категоријата