.

.

2018 Есен и зима популарни мажите е сосема личност крои маскирани нови мажите pullover секојдневен мода јакна Спортски XXL

2018 Есен и зима популарни мажите е сосема личност крои маскирани нови мажите pullover секојдневен мода јакна

DEN 556.00
DEN 611.04

Од стоката
Во магацинот


Големина : Нашите производи со Азија големина,не се од ЕУ/САД големина, сите димензии се во табела големини 2-4cm на податоци грешка е дозволено,ако не сте сигурни како да се избере големината,ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Податоци за грешка : 1-2cm, 1inch=2.54 см
Боја : (ве Молиме забележете дека поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти за себе.)

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Liva девојка
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Маскирани
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Памук
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Крпеница
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
повик качулка
Висина:
182
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери
боја:
Темно сива Светло сиво Црна, Морнарско сина
Големина:
M L XL XXL
Производи во категоријата