.

.

Промоции на Нови Циркон Хривнија Врежан Taro Вулканска Лава Нараквици Мода Накит за Жените Мода Подароци

Промоции на Нови Циркон Хривнија Врежан Taro Вулканска Лава Нараквици Мода Накит за Жените Мода Подароци

DEN 529.00
DEN 756.00

Од стоката
Во магацинот

Име на производ Тигар Око Монистра Хривнија Производ Број MKWX08 Производ материјал природен камен, бакар микро-инкрустирани циркон Производ големина обемот 18 CM, мушка дијаметар 8ММ Производ тежина околу 20 грама пакувањето на Производот независни opp вреќа, анти-триење, анти-оксидација Производ во боја слика боја (вистински шут, ако постои боја, ве молиме обратете се на вистинскиот производ)
СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
Вулкански камен, Камен Матирано
Бренд Име:
MAOKE
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Скелетот
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Број На Модел На:
MKWX05
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пигмент:
Кратер, мелење камен
Материјал квалитет (материјал текстура):
Бакар
НЕМА.:
MKWX05
Пакување:
Независно од пакување
Шема:
Машки и женски општа намена
моделирање:
черепот
Стил:
европа и америка
Производи во категоријата