.

.

Автомобил Цигари Полесни Panel, Frame Трим Покрие ПОМОШЕН USB Покрие Налепница одговара за X-Trail T32 Непријателските Qashqai J11 2014 2015 2017

Автомобил Цигари Полесни Panel, Frame Трим Покрие ПОМОШЕН USB Покрие Налепница одговара за X-Trail T32 Непријателските

DEN 423.00
DEN 470.40

Од стоката
Во магацинот


Спецификации : Боја : Мат Сребрен Пакет се вклучени : 1pcs/set

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Промена На Бојата
Име На Модел:
V0000000096
Модел:
ОЕМ
Објектот Дијаметар:
0inch
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Вид На Налепница:
Други
Објектот Должина:
0inch
категорија:
Автомобил Цигари Полесни Панел налепница
Одговара за модели на автомобили:
Одговара за X-Trail T32 Непријателските Qashqai J11 2014 2015 2016 2017
Производи во категоријата