.

.

Лето завој Печати Краток Фустан Жените Длабоко V Вратот Backless Ракави Секси Мини Фустан Женски Бохемија Sundress Облека B435

Лето завој Печати Краток Фустан Жените Длабоко V Вратот Backless Ракави Секси Мини Фустан Женски Бохемија Sundress

DEN 706.00
DEN 1176.00

Од стоката
Во магацинот

Функција : Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење. ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 1 инч = 2.54 см ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
B435
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Резервоар
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Бренд Име:
Н. XINZHE
Шаблон Тип:
Печати
Силуета:
А-Линија
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Производи во категоријата