.

.

WLJH 2x Canbus LED Магла Светилки H1 LED 6000K Висока Светла Авто Возење Магла Сијалица Ниска Зрак Headlamp Светла LED За Kia

WLJH 2x Canbus LED Магла Светилки H1 LED 6000K Висока Светла Авто Возење Магла Сијалица Ниска Зрак Headlamp

DEN 1104.00
DEN 1298.40

Од стоката
Во магацинот

Оперативен струја : 950±30 м-р DC12 V-24 V
7. Ако ова не се случи можеби ќе треба да купите дополнителна отпорник (тоа не е проблем на светилки) и оваа листа не е оптоварување отпорник вклучени. Контакт со нас преку телефон, електронска пошта или интернет-разговор и да се добијат сите одговори треба да работите на вашите возила.
Прикажи :
Запомни ова е со висок квалитет led диоди,Не ги измамат со еден Евтин
Видете да го верувам!!! Супер убаво!!! Не треба да се земе моите зборови за тоа, едноставно се обидуваме тоа
Компатибилност :
Ако не сте сигурни каков тип на светилки ви треба за вашиот автомобил,ве молиме контактирајте со нас со вашиот автомобил се направи модел и година направи,ние ќе дознаете право светилки за вас. Излез : 72 W ( теоретски моќ)
3.(Шведска обичај ќе наплаќаат ДДВ за пакети од надвор од земјите на ЕУ на 1 Март, 2018. * Ве молиме имајте во предвид овие се canbus компатибилен за 95% од автомобили, сепак некои автомобили се уште може да се соочи со прашања. ние не сме одговорни за било обичај должност.
* Ние нудиме "2 ГОДИНИ" гаранција,Ако имате било какви прашања, ве молиме да контактирате со нас и ние ќе ви обезбедиме со најдобра услуга (ЗАМЕНА ИЛИ ВРАЌАЊЕ) ве Молиме да не остави негативни критики, пред да ни се јавите и решавање на проблемот.
ОДБРАНИОТ ЗА ВАС :
Ве молиме погледнете ги нашите led купување да се најде најдобро одговара сијалица за вашиот автомобил модел!
Сертификат
Превозот
Ние само брод да се потврди цел адреси.
WLJH Гаранција : Ние нудиме "2 - ГОДИНА" гаранција, Купи со доверба !
Брендот на CSP LED 3570 Chips LED Бел Автомобил LED Светилка СветилкиНови Висока Светла
Со WLJH
Спецификации :
1. Одговара за 95% автомобил модел
5.
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Таа е поголема од информацијата

Тип Socket:
H1
Тип На Објект:
Извори На Светло
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
72w by theoretical power
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
За Ford Mazda Почит 2001-2006 за Infiniti G37 Купе 2009-2013
Автомобил Марка:
За Mazda Почит за Infiniti G37 Купе за Мицубиши Galant
Лер Зрак Тип:
место
Напон:
12V
Чип Собранието Тип:
CSP
Бренд Име:
WLJH
База Тип:
H1 led светилка blub,h1 сијалица,h1 LED светло
Примена:
Правец на ветер
Емитирачки агол:
Светлината од 360 степени агол, Нема темни простор
CE:
CE , RoHS Одобрен, Добар квалитет и конкурентни цени
Широк Wattage:
12V-24V
погоден:
за KIA MAGENTIS2003-2005,ОПТИМА 2003-2005
Компатибилен:
за Mazda MX-5 MIATA 2001-2003,за Mazda MPV 2002-2003
Животен век:
за INFINITI G37 Купе 2008-2010,за Mazda ПОЧИТ 2001-2006
Гаранција:
2-ГОДИНА
Автомобил модел за магла светлина:
За Ford Explorer 1999-2001,F150 2000-2003,GT 2005-2006
Производи во категоријата