.

.

Луд Свет-и Тебе И Мене Секогаш и Засекогаш Ѕид Уметност Налепници Ѕид Decal Дома, DIY Декорација Отстранлив Декор Ѕид Налепници

Луд Свет-и Тебе И Мене Секогаш и Засекогаш Ѕид Уметност Налепници Ѕид Decal Дома, DIY Декорација Отстранлив

DEN 583.00
DEN 633.60

Од стоката
Во магацинот

поради налепница може да DIY ,значи вистинската големина може да се утврди според клиенти дизајн
состојба : 100% Сосема Нов. Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ви благодариме.
каде може да се користи за мојот налепници?
A : Винил е и екстремно флексибилен материјал кој може да се примени на многу мазни и чисти,рамни површини како што се насликани метал,стакло,плексиглас,fibreglass,plasics,насликан на дрво,ѕидови,хартија,лаптопи,огледала,ако сте несигурни дали винил ќе работи за вашата избрана апликација,ве молиме ни e-mail прво да се потврди.Луд Свет-и Тебе И Мене Секогаш и Засекогаш Ѕид Уметност Налепници Ѕид Decal Дома, DIY Декорација Отстранлив Декор Ѕид Налепници 56cmx138cm+47x116cm+37x91cm
Малата Големина : 37 см X 91 цм Ширина
На Средна Големина : 47 см X 116 см Ширина
Голем Големина : 56 см Х 138 см Ширина
Слики може да не ја одразуваат вистинската големина.
П : Може налепници бидат отстранети?
A : Да, налепници може да биде лесно да се отстрани со пилинг ги настрана полека.
Превозот на предмети
1 Испраќање ќе се организира во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Aliexpress.
Опис : Ако ви треба други големина ,ние може да прилагодено за вас.
Ако цел на тоа ,ќе прими пакет :
1 Лист ѕид налепници & 1 Трансфер Филм & 1 користете настава. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на неисправни објект. Купувачи се одговорни за враќање на такси превозот под никакви околности. На некои повеќе детални дизајни може да потрае малку повеќе трпение и грижа да се примени. Винил налепници се само лепило и suppled со примена лента за лесна примена.
Нашите desings се од највисок квалитет, precission се намали од висок квалитет на винил.
П : Може налепници се ре-позиционирани?
A : Не, Налепници се за еднократна употреба само.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црно, Сино Сина, Светло Зелена, Меки Розова, Виолетова, Домати Црвена, Бела, Жолта, Руменило Роуз, Темно Црвена, Државата Сива, Кралот Сина, Темно Сива, Hydrangea Виолетова, Портокалова
Големина:
116cm Width x 47cm H, 91cm Width x 37cm H, 138cm Width x56cm H
Број На Модел На:
Мене, за вас, Секогаш и Засекогаш Ѕид Уметност Налепници
Стил:
Американски Стил
Спецификација:
Single-piece Package
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Censor Кодот:
474
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Луд Свет
Тема:
Знаци
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Diy декорација:
Home Office/Студија Спалната соба на Децата е Спална соба
Тип:
ѕидот decal
Крај:
Винил Обложени
Тема:
Стил:
Материјал:
Производи во категоријата