.

.

Пролет Жените Џемпер 2018 Нови Солидна Боја со Долги ракави Лабава Мајка Џемпер есен околу Врат Мода Pullover Дами Џемпер

Пролет Жените Џемпер 2018 Нови Солидна Боја со Долги ракави Лабава Мајка Џемпер есен околу Врат Мода Pullover

DEN 1046.00
DEN 2226.24

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
OYCBTDFW
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Полиестер Viscose
Материјал:
Полиестер,Viscose
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Затворање Тип:
Никој
Број На Модел На:
Жените Џемпер
Производи во категоријата