.

.

Funnytree производи за фотографија студио назад на училиште студентски Обоени моливи сликарство фото кабина позадина проп

Funnytree производи за фотографија студио назад на училиште студентски Обоени моливи сликарство фото кабина

DEN 460.00
DEN 666.72

Од стоката
Во магацинот

Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни големина сакате.
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење. Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced;) Полиестер Материјал : Подебели Максимална лесна ширина на 300cm Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесно да се носат Економска цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време. Тоа е префериран избор за фотографи. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1. За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.Пад на превозот 6.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi. П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба? A : Можете да ги испратите на сопствени информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки. П : Како да го прилагодите на позадината? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука.

Таа е поголема од информацијата

Големина (мм):
Број На Модел На:
yanyang-0049
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
funnytree
Материјал:
тенка винил
Големина:
WideXHigh(can be customized)
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Обичај:
Додадете текст за слободни
Повод:
роденден,свадба,фестивал,забава,итн.
Погоден за:
Фотографија студио,Партија оркестарот,Семејство,итн.
Клучни зборови:
роденден фото фотографија позадина позадина
Пакет:
Yes
Перат:
Само полиестер
Производи во категоријата