.

.

автомобил кат мат тепих душеци за Мерцедес А W169 W176 Б W245 W246 C W204 W205 E W212 W213 S W221 W222 GLA GLK X204 GLC

автомобил кат мат тепих душеци за Мерцедес А W169 W176 Б W245 W246 C W204 W205 E W212 W213 S W221 W222 GLA

DEN 7296.00
DEN 9120.00

Од стоката
Во магацинот

Информација За Производот :
1,кат мат е само за левата страна возење автомобил, тоа е прилагодена за секој автомобил, да ми кажете што е она што е на вашиот автомобил.
2,Постојат вкупно 3 парчиња, Тоа е за 5 седишта за во автомобил.
3,цена вклучувајќи данок, па вие не треба да плаќаат повеќе.(За Германија, на царинската ќе данок 6 eur.)

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Матс & Теписи
Материјал Тип:
вештачка кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Специјални Функции:
Вода доказ
Објектот Тежина:
3
Патосници Тип:
Луксузна-Опкружувачки
Име На Модел:
кориснички
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Производи во категоријата