.

.

100Pcs/, Торба на Ѕвонење Scrapbooking Албуми Агол Заштитници Картичка File Menu Метал Книга Железо Папки Изработка на Накит

100Pcs/, Торба на Ѕвонење Scrapbooking Албуми Агол Заштитници Картичка File Menu Метал Книга Железо Папки Изработка

DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот


Легура(Кадмиум Бесплатно)
големина : 32-милиметри x 23mm(1 2/8"x 7/8")Дебелина : 3мм( 1/8")
Тоа одговара 3мм( 2/8") дебелина книга
Заштита на животната средина,мала тежина,лесен за инсталација
Може да се користи со различни Книга Scrapbooking

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Метали Тип:
Железо
Материјал:
Метал
Бренд Име:
двојно еден
Производи во категоријата