.

.

beibehang Обичај Цртан филм животинско децата соба Фото Позадина Сликарство Mural Дневна Соба во ЖИВО Позадина ѕид трудови Дома Декор

beibehang Обичај Цртан филм животинско децата соба Фото Позадина Сликарство Mural Дневна Соба во ЖИВО Позадина

DEN 734.00
DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот

Не постер. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. Бојата е многу добар. · 100% од сите deliverd производи се во добар квалитет и под строги испитување пред превозот .
1 s quare метар = 1pcs.76m2 заокружување . Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Гаранција и Гаранција : · ве Молиме контактирајте со нас, ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа, u може да се врати побара замена или враќање на пари,но на такси превозот треба да се плати од страна на купувачот . Купувачот цел различна количина.8 m Висина = 1.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел . Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање). што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. · Ве молиме не т се двоумеше да не контактирате ако у не се задоволни со вашата нарачка , ние ќе ги реши сите проблеми со u . Не позадина ролни. Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 2 s quare метар =2 парчиња.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина.

Таа е поголема од информацијата

Димензии:
1 квадратен метар
Стил:
за деца
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Децата' Соба
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Број На Модел На:
13172282
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Површински Третман:
Печатени
Производи во категоријата