.

.

Јапонски Аниме DanMachi Hestia лист Фрлиле Ќебе Постелнина Coverlet Cosplay Подароци Рамен Лист

Јапонски Аниме DanMachi Hestia лист Фрлиле Ќебе Постелнина Coverlet Cosplay Подароци Рамен Лист

DEN 2098.00
DEN 2255.52

Од стоката
Во магацинот


На Праска кожата материјал е мека и мазна чувство, и тоа е боја нема да исчезнат.
На Фланелен боксери материјал е мек и топол, и тоа е боја нема да избледи премногу.

Таа е поголема од информацијата

боја:
праска кожа, материјал, фланелен боксери материјал
Големина:
150cm*200cm, 180cm*200cm, 120cm*200cm, 200cm*220cm
одделение:
одделение А
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Count:
80
тема count:
≥600TC
Тежина:
1kg
Тип:
рамен лист
Бренд Име:
Mxdfafa
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
ААА
Возрасна Група:
Возрасни или Деца
Стил:
јапонски аниме
Материјал:
праска кожата или фланелен
Производи во категоријата