.

.

Трговија На Големо Трендовски Гроздобер Прилагодливи Француски Булдог Прстен Висок Квалитет Бренд Дизајнер Мажите Заврши Прстени Жените Животинско Накит

Трговија На Големо Трендовски Гроздобер Прилагодливи Француски Булдог Прстен Висок Квалитет Бренд Дизајнер

DEN 1185.00
DEN 1823.52

Од стоката
Во магацинот


Топла продажба.
за повратни информации
Ние ги поддржуваме сите понуди 100% задоволство гаранција, ако имате било какви не се задоволни може да се е-мејл со нас, или изберете наплата, ние ќе ве контактираме immediatel y Понекогаш beacause од таму е толку зафатен,ние не може да одговори на вашите прашања immindiately,но ние ќе ви даде порака штом го виде ,па немојте да се отвори расправа, или ни даде негативен коментар пред нашата комуникација . Ако parcle се уште е на начин на истекот на рокот ,ќе направи плаќање време проширување . Ако ви треба добра итно, ве молиме, изберете ја DHL, или ЕМС превозот метод и плати дополнителни товар ( 5-9 дена да се постигне).
за испорака
Ако не го добиете вашиот парцела во очекуваното време,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогне да излезе од неволја,за да дознаете кој чекор ќе тргне наопаку,и wether има needness да ја ќе предмети.
за превозот
Од Кина пост воздух mail за да ја испратите,нашите производи се со бесплатен превозот, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат.Ви благодариме многу за разбирање. Ако вашата цел е над $200 ,ние ќе ја испратите вашата pacel страна на курирската служба DHL, или ЕМС слободни . Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде 5 резултати ,и 5 ѕвезди ,ако има било какви прашања во врска со нашите предмети,ве молиме contack нас пред остави nagetive или позитивни feed врати.
Производ Imformation :
Францускиот Булдог прстен е слободен zise
Материјал : Цинк легура(олово и nickle бесплатно),Месинг
Ни Големина : Прилагодлив
Прстен Количина : 12pcs/многу
Состојба : нова
Пакување : OPP Вреќа
Производи Покаже :
a b од пакување
Нашите ќе ја имаат елементи, се одликува со krabičkách или OPP кеси, и да преземат некои посебни чекори за да се осигура безбедноста на транспортот .

Таа е поголема од информацијата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
2mm
Број На Модел На:
Прстени
Обликотшема:
Животните
Повод:
Партија
Бренд Име:
DANGGAO
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Функција:
Среќен
Производи во категоријата