.

.

Професионални Течни Eyeliner Пенкало Око Лагер Молив Долготрајни Вода-Доказ Eyeliner 2018

Професионални Течни Eyeliner Пенкало Око Лагер Молив Долготрајни Вода-Доказ Eyeliner 2018

DEN 60.00
DEN 71.04

Од стоката
Во магацинот


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
Професионални Течни Eyeliner Пенкало Око Лагер Молив Долготрајни Вода-Доказ Eyeliner 2018

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Eyeliner
Бренд Име:
HUAMIANLI
Корист:
Долго-траен,Лесно да се Носат
Состојка:
safe
Големина:
Full Size
НЕТО-WT.:
2g
Формулирањето:
Молив
Сертификат Број:
xx
Број На Модел На:
SR88
GZZZ:
YGZWBZ
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
сертификација:
GZZZ
Количина:
1pcs
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производи во категоријата